Гатеваи за електронско плаћање у Турској

Чак и пре 10 година, када сте хтели да покренете посао, локација продавнице, дисплеј, рекламни банер и витрине били су места на која бисте обраћали највећу пажњу. Данас, када то погледамо, видимо да су ове пажљиво израђене продавнице замењене педантно направљеним веб локацијама за е-трговину.

 

Навике света које се брзо мењају, фокус животног тока на мобилним телефонима, рачунарима и таблетима и потрага за брзим и практичним решењима наводе масе да купују са сајтова за е-трговину. Да би то урадили на прави начин, предузетници морају да делују веома пажљиво и што је најважније, морају да буду у стању да понуде сигурне могућности куповине.

 

Једно од највећих питања које се појавило у главама не само великих брендова, већ и малих и средњих предузећа која су се окренула сајтовима за е-трговину на којима би се могла обавити онлајн куповина, било је питање како функционишу системи плаћања у електронском - комерцијални сајтови. Одлучили смо да истражимо најпожељније начине плаћања на веб локацијама за е-трговину и како ови системи функционишу и поделимо то са вама.

 

Системи плаћања веб сајтова за е-трговину

 

Постоји много начина на које можете зарадити новац на веб локацијама за е-трговину. Након дизајнирања ваше веб странице за е-трговину, кључно је да ваши виртуелни потенцијални купци одаберу начине плаћања које ћете користити на прави начин. Најпожељнији начини плаћања и за онлајн купце и за компаније за е-трговину су банковни трансфер/банковни трансфер, плаћање на вратима, мобилно плаћање и наравно плаћање на виртуелном продајном месту које оставља већину питања на уму.

 

Системи плаћања који користе физички новац

 

Плаћања извршена физичким новцем на вашем сајту за е-трговину су златна за ваше потенцијалне купце који немају кредитну картицу или не желе да користе информације о картици на Интернету, или чије су кредитне картице затворене за куповину на мрежи. Начине плаћања можете извршити користећи физички новац банковним трансфером / банковним трансфером или платити на вратима. Овај систем је заправо онлајн систем начина плаћања који можете да користите док купујете у продавници. Данас многи корисници интернета и даље преферирају ове начине плаћања јер сматрају да су безбеднији. 

 

Метод електронског трансфера/жичног трансфера


трансформација; ЕФТ је систем који вам омогућава пренос средстава у истој банци и трансфер средстава између различитих банака. Опција банковног трансфера/банковног трансфера, осим што је најбоља алтернатива виртуелној ПОС апликацији, одлична је прилика посебно за вашу базу клијената који су забринути за безбедност својих информација на интернету. Компаније за е-трговину свакако би требало да имају овај начин плаћања како не би пропустили своје потенцијалне купце који имају резервације у смислу безбедности. Данас, иако овај метод не фаворизују веома велики брендови, он је међу преференцијама компанија са малим и средњим сајтовима за е-трговину. Због тога су системи дознака/банковних трансфера систем плаћања који много користимо на веб локацијама за е-трговину. 

 

Систем плаћања на вратима

 

Систем плаћања на вратима је систем у коме купац завршава куповину преко сајта за е-трговину обавезујући се да ће платити на вратима. Плаћање се врши по предаји производа, посебно од лица које достављају шпедиције, а може бити готовином или кредитном картицом. Иако је начин плаћања на вратима користан систем за купце, он је веома ризичан метод за компаније које се баве електронском трговином. Највећи разлог за овај ризик је тај што купац има тенденцију да одустане током периода испоруке након куповине на сајту. Поред тога, ако се купац не може наћи на адреси за доставу, постоји и случај да компанија за е-трговину касни уплату. Другим речима, док су системи плаћања од врата до врата добра опција са становишта корисника, они представљају ризик за предузећа.

 

Мобилни систем плаћања

 

У овом систему, који карактерише једноставност плаћања, добија се одобрење за сваку уплату са кодом који се шаље на број телефона корисника. У овом систему, износ који треба платити се одражава на телефонским рачунима корисника који користе постпејд линије. Плаћања корисника који користе припејд линије примају се тако што се сторне на ТЛ назначену на њиховим линијама. Мобилно плаћање је метод који често користе предузећа и купци е-трговине јер је бржи од других метода плаћања.

 

Виртуелни системи плаћања на продајним местима

 

То је један од највећих знакова питања међу компанијама које ће поставити веб локацију за е-трговину, јер је то систем избора међу купцима који купују са веб локација за е-трговину. Захваљујући ПОС виртуелним системима плаћања, плаћања се могу прихватити са кредитних картица, виртуелних картица, дебитних картица и припејд картица. Виртуелним ПОС методом се, с једне стране, верификује информација о кориснику који плаћа, а са друге стране се врши процес плаћања. Као што се куповина врши провлачењем картице кроз уређај на продајном месту током стварне куповине, подаци на виртуелном продајном месту се проверавају ручним уносом, пошто нема продајних места.

Виртуелни ПОС, једноставан за разумевање и применљив начин плаћања, може се интегрисати у све веб странице за е-трговину. Као Сарухан Веб Агенци, нудимо интеграцију виртуелних ПОС система у веб странице е-трговине које имплементирамо. 


 
Сигурност и виртуелно продајно место


ССЛ сертификат, који банке захтевају да буде присутан на веб локацијама за е-трговину, имплементиран је како би се спречило да информације о кредитним картицама клијената доспеју у руке злонамерних људи током трансфера. Захваљујући систему за шифровање ССЛ сертификата, виртуелна ПОС превара може бити спречена великом брзином. Поред тога, 3Д Сецуре систем се такође користи за повећање безбедности и пружање додатне сигурности. Направљен да веб-сајтове за е-трговину учини сигурнијим, 3Д Сецуре ради на ГСМ броју који је повезан са банковним рачуном. Са двоструким сигурносним системом креираним на овај начин, он ствара високу поузданост како за потенцијалне купце тако и за пословање е-трговине. На сајтовима за е-трговину које смо креирали радимо са циљем да пружимо максималну сигурност како нашим купцима, тако и њиховим клијентима. Уз вас смо за веб-сајтове за е-трговину који имају интегрисане виртуелне ПОС системе свих банака и чија је безбедност максимизирана са ССЛ сертификатом!

 

Како купити виртуелни ПОС?

 

Ово питање је једно од најзбуњујућих за људе који желе да започну посао е-трговине. Иако може изгледати као компликована и дуготрајна процедура, поседовање виртуелног продајног места за ваше пословање са комплементарним корацима и праћењем може бити много лакше него што мислите.

Предузећа е-трговине морају да се пријаве банкама или платним институцијама које је одобрила БРСА да би добила услугу виртуелног ПОС-а. Да би могли да се пријаве код банака, веб-сајтови за е-трговину морају да имају производе или услуге за продају, а критеријуми као што су уговор о чланству, уговор о продаји, процедуре враћања и отказивања и уговор о продаји на даљину морају бити потпуни. Поред тога, у апликацијама за виртуелно продајно место које се достављају банкама, морају се попунити документи као што су образац личне карте, циркулар са потписом, уговор о партнерству и пореска таблица. Након што су виртуелне ПОС апликације одобрене у оквиру процеса дефинисаног од стране банке, информације које банка шаље се интегришу са виртуелним ПОС модулом инсталираним на сајту. Све банке у Турској имају чланарину и чланарину. 

Пошто креирање појединачних банкарских апликација ствара заморну, сложену и истовремено скупу ситуацију у радно интензивном ритму већине компанија за е-трговину, они преферирају посредничке платне компаније које пружају услуге виртуелног платног система на продајним местима. На овај начин је могуће убрзати процес уз боље управљање њиме. Наравно, када се сарађује са посредничком компанијом за плаћање, настају различити трошкови као што су провизије посредничких компанија и накнаде за сваку трансакцију. Трошкови провизије и накнаде за трансакције које смо овде поменули варирају у зависности од компаније, па чак и у многим областима, као што су стопе доспећа компанија у сарадњи, периоди наплате и величина залиха компанија за е-трговину.

Посредничке компаније које пружају најпожељнији виртуелни ПОС систем плаћања у Турској; Компаније као што су иизицо, ПаиНет, ПаиТР, иПАРА и ВиреЦард. Као веб агенција Сарухан, ми инсталирамо виртуелни ПОС преко свих ових посредничких компанија. Ако отворимо ове фирме и њихове услуге;

 

Шта је ВиреЦард? 

 

Микро Паимент / 3ПАИ, пословни партнер број један и лидер мобилног плаћања за све ГСМ оператере у Турској, купио је Вирецард АГ у новембру 2014. и постао Вирецард Паимент и Елецтрониц Пара Хизметлери А.С. Било је .. За разлику од других посредничких компанија, стопе за трансакције на рате су различите. Најкориснија услуга компанија за е-трговину је Уплатите следећег дана . Поред тога, истичу се јер не наплаћују годишње накнаде за услуге, накнаде за трансакције и накнаде за повраћај средстава. Уплате се примају у турским лирама, америчким доларима, еврима, британским фунтама и руским рубљама, а истовремено се примљена уплата преноси на рачуне трговаца чланица по курсу на дан пријема.

Тренутна провизија Вирецард-а

Провизија која ће бити плаћена укључујући порезе по трансакцији за све готовинске трансакције које ћете обавити износи 2,39%. Вирецард не наплаћује годишњу накнаду за услугу, накнаду за подешавање, накнаду по трансакцији или накнаду за повраћај средстава.

 

Изико

 

То је компанија за посредовање у плаћању која пружа услуге као што су виртуелни ПОС, заштићене дознаке, ЕФТ и решења за плаћање на тржишту за Иизицо и предузећа е-трговине. Истовремено, расте из дана у дан кроз своје партнерство са ПаиУ, који је такође посредничка компанија за виртуелне ПОС алате за плаћање. Генерално, ИизиЦо карактерише одсуство чланарина и котизација. Иизицо клијенти плаћају сваке недеље средом. Доступне су рате кредитних картица Бонус, Ворлд, Макимум, Цардфинанс, Параф, Акесс и Адвантаге. У промету на рате не исплаћује своје клијенте у деловима, већ као износ из којег се прима уплата, следеће среде у недељи у којој је уплата примљена.

Иизицо-ова тренутна провизија

Примењује стопе провизије од 2,79% и трансакциону накнаду од 0,25 ТЛ по успешној трансакцији за институционалне продавце. Иизицо не плаћа почетне накнаде.


ПаиНет

 

ПаиНет је компанија за финансијску технологију са Б2Б активностима која нуди лака и безбедна решења за плаћање на мрежи. Компатибилан је са свим дебитним и кредитним картицама. Заједно са другим компанијама, ПаиНет корисници морају да плаћају чланарину према пакету који одаберу. ПаиНет платити Недељне уплате трговцима који су чланови е-трговине . Плаћање се врши у ратама након одузимања накнаде за услугу од укупног износа.

Тренутна накнада за ПаиНет провизију

ПаиНет наплаћује одређену улазницу у зависности од одабраног пакета.


ПаиТР

 

ПаиТР; Нуди све врсте услуга плаћања као што су виртуелни ПОС, плаћање путем линка, тржиште, складиштење картица, мобилни ПОС, периодично плаћање (модел претплате), банковни трансфер / банковни трансфер компанијама које имају веб странице за е-трговину, мобилне апликације и посао прикупљања Б2Б плаћања модел. ПаиТР не наплаћује чланарину као већина других брокерских кућа. Најважнија ствар која се истиче и која га чини привлачним за е-трговину је да нема скривених накнада. Компатибилан са свим банкама.

Тренутна накнада за ПаиТР провизију

Стопе провизије се одређују према залихама производа, промету и месечном промету предузећа за е-трговину.

биће урађено трансформација Плаћања за успешне трансакције на ваш налог у оквиру радног времена од следећег радног дана . ПаиТР не врши плаћања државним празницима (верским и државним празницима) и викендом. Уплате ће бити уплаћене на ваш рачун првог радног дана након завршетка државног празника.
 

иМонеи

 

иПара је компанија за посредовање у плаћању која пружа решења за онлајн плаћање у пословању е-трговине. Рок плаћања за међународне трансакције је 21 радни дан. Стопе провизије за фирме чланице се одређују на основу почетне пријаве и добијају се као понуда путем е-поште након састанка са службама за клијенте. Најкориснија услуга за предузећа је без годишње накнаде за виртуелну ПОС услугу.

иПара тренутна провизија

Јединствена стопа провизије за повлачење која се примењује на све трансакције страно то Произведено преко иПара је 2,99%. 

 

Као веб агенција Сарухан, заједно са вама процењујемо и имплементирамо најприкладнији систем плаћања за вас у подешавању веб странице за е-трговину. За детаљније информације о дизајну који најбоље представља комерцијално присуство вашег пословања у дигиталном свету и системима плаћања помоћу којих можете да креирате везе засноване на поверењу са својим клијентима, можете нас контактирати преко наших контакт информација.

Оставите коментар

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Корпа
sr_RSSerbian